This Post Has 3 Comments

 1. Přátelé,
  vzhledem k tomu, že zásadní úpravy webu obří zásluhou Noricka finišují, dovolíme si nastavit počítadlo k hodnotě, které stránka (hlavně díky vám!) dosáhla před přestavbou, což bylo více než 1500 přístupů. Nemám k dispozici přesné číslo, proto no zaokrohluji směrem dolů.
  Budu se těšit na vaše komentáře, případně podněty!
  Tomáš
  a technical support Norick,
  kterému i tímto děkuji za mnoho a mnoho hodin obětavé práce, jejíž kvalitu můžete ocenít komenty kdekoli tady na blogu…

 2. Další česká účast ve finále Fedcupu je tu!
  Velké gratulace našim hráčkám za výkon, který předvedly na horké půdě ve Stuttgartu proti Němkám! Výsledek 1:4 v náš prospěch asi moc fanoušků nečekalo. Ovšem stalo se a i díky veleúspěšnému kapitánovi Petru Pálovi a dalším členům realizačního týmu se můžeme těšit na další boj o titul v Praze.
  Důležitý základ vítězství položila v prvním zápase Karolína Plíšková výbornou, nekompromisní hrou a patnácti esy proti zlepšující se Angelic Kerber. Petra Kvitová jen znovu potvrdila, že ve Fedcupu její výkon roste k hranici možného maxima, a že je schopna porazit kteroukoli hráčku bez ohledu na postavení v žebříčku nebo aktuální formu. Tenokrát její bojové nadšení odnesla nejdříve Julie Göerges a o den později i bývalá světová jednička Angie Kerber, kterou smetla dokonce 6:2 6:2.
  Karolína Plíšková sice v neděli Němkám povolila bod, když nestačila na Julii Görges, ale bod útěchy nás díky druhému vítězství Petry Kvitové a následně i úspěšnému deblu Barbory Strýcové s Kateřinou Siniakovou mrzet nemusel.
  Tak se tedy těšme na podzim na Američanky!

 3. Hi! I could have sworn I’ve been to this blog before but after looking at
  a few of the posts I realized it’s new to me. Regardless,
  I’m definitely happy I came across it and I’ll be bookmarking it and checking back frequently!

Leave a Reply

Close Menu